عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في القاهرة, صفحة 21

569 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر ، موقع مميز على الجولف، سعر منافس

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة| للبيع| ريحانة ريسيدنس

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع عاجل – تاون هاوس فاخر في تلال إيست بفيو ليك

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا البنفسج بسعر لقطه لسرعه البيع

    Held Real Estate logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف بأفضل لوكيشن وأقل سعر بمقدم 5% فقط

    Apart Real estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • أيون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٨٣٬٢٧٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ايون

    2 - 4 غرفة

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بلكامل في الرحاب لقطه تشطيب سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | في دجلة المعادي.

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم +برايفت بول-استلام فوري في ازار

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse-Sodic Villette-fully finished& Furnished

    Your Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Location : Cairo - New Cairo - 5th Settlement - Fl

    sms for RealEstate logo image

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مدينة الباتيو

    3 - 5 غرفة

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالفرش للبيع بسعر مميز

    New Capital Home. logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاوين هاوس كورنر+حمام سباحة ريسيل في ازار - متشطب

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مفروشة بالكامل – سيليستا أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس مفروشه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في هايد بارك بموقع مميز جدا

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • ديبلو ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٣٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MBG Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ديبلو ايست

    2 - 4 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر مفروشه باقل سعر-بحري مفروشه بالكامل

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند البروج تاون هاوس للبيع استلام فوري بالفرش

    Property Hills  One logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • تاون هاوس - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في قطامية ريزدنس - التجمع الاول - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كامل التشطيب بالفرش بسعر مغرى

    ElGammal real estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع بكمبوند ستون ريزيدنس بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع (مفروش بالكامل) - جنوب الأكاديميه و

    D COMUNITA RE logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • راي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٥٦٬٤٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Radix Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,راي ريسيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 30

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في أكاسيا بحديقة واسعة

    Good Deals logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فيلا متشطبة للبيع ريسيل استلام فوري/ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس/للبيع/ليك فيو ريزيدنس/مفروش/موقع مميز

    Home Destination logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالفرش بسعر قليل في المقصد العاصمه

    Code For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش للبيع سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة