15شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهأرضي بجاردن للبيع بالمرحلة الرابعة تشطيبات خاصهامتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 2 1 ٨٠ متر مربع ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهبجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولارشارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة 1 1 ٤٢ متر مربع ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول9شقة١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهبجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولارشارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة 1 1 ٤٢ متر مربع ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقق فندقية٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيهشقه فندقيه متشطبه تحت ادارة كونكورد بالعاصمهفورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة 2 2 ١٠٠ متر مربع ٤٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع
12شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه2نوم و 1 حمام بيع الرحاب موقع مميز جدا امام السوقالرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 2 1 ٩٠ متر مربع ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٣٠2أيام ريزيدنسالسعر عند الإطلاق:٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 3القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة2 - 3 غرفة
7شقة٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع شقة فى جاردينيا هايتس التجمع متشطبة بالفرشمحور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 3 1 ١٣٠ متر مربع ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع
11شقة٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في زيد إيست تشطيب كامل+تكييفات باقل سعرزيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة استوديو 1 ٧٧ متر مربع ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع
13شقة٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيهشقه الترا سوبر لوكس للبيع مدينتي B12مميزB12, مدينتي, القاهرة 2 1 ٨٧ متر مربع ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع
11شقة١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيهاستوديو للبيع شامل الفرش والاجهزة وتشطيبات خاصةمميزB12, مدينتي, القاهرة استوديو 1 ٦٧ متر مربع ٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع
8شقة٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في سراي بسعر أقل من سعر السوقسراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة 2 3 ١٢٨ متر مربع ٢٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاءتاريخ التسليم: الربع الرابع ٢٠٣٠3سمو بوليفاردالسعر عند الإطلاق:٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 5المطور العقاريالقاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارداستوديو, 1 - 4 غرفة
14شقة٣٬٧٨٤٬٥٠٠ جنيهمتشطبه بالكامل لوكيشن متميز استلام فوريبالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 1 1 ٦٥ متر مربع ٥٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع
7شقة٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه مفروشه للبيع بجاردينيا سيتي علي طريق السويسكمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة 3 1 ١٢٠ متر مربع ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع
12شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في الأندلس تشطيب كامل مساحة مميزةالاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 3 3 ١٨٠ متر مربع ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع
13شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقة أرضي B2 مدينتي مفروشة بالكامل وجاردن مباشرةB2, مدينتي, القاهرة 2 1 ٩٤ متر مربع ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع
4شقة٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيهفرصة استثمارية مميزة للبيع في مدينتي – مجموعة 121B12, مدينتي, القاهرة 2 1 ٧٨ متر مربع ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاء16الجار بريتش ديستريكتالسعر عند الإطلاق:٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 10القاهرة,مدينة الشروق1 - 3 غرفة
16شقة٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيهشقة للبيع في أرض اللواء على شارع ترعة الزمر مباشرةارض اللواء, القاهرة 3 2 ١٨٠ متر مربع ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع
14شقة٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهشقه ريسيل 135م بالتكييفات والفرش(الجراج) بسعر مميزوان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 2 2 ١٣٥ متر مربع ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع
20شقة٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهبسعر لقطه شقه للبيع بالفرش ٦٥ متر بمدينتي b7B7, مدينتي, القاهرة 2 1 ٦٥ متر مربع ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع
6شقة٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيهقريبه من مول جيت واي وبوابات 12. 13امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 2 1 ٩٠ متر مربع ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع
البيع الأول10شقق فندقية١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيهجناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليونفندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة استوديو 1 ١ متر مربع ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
مشروع جديدتحت الإنشاء6تاورزالسعر عند الإطلاق:٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيهخطة السداد: 5المطور العقاريالقاهرة,مدينة نصر2 - 3 غرفة
4شقة٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيهشقه فى حى الاوركيد الشروق/مفروشة بالاجهزةكمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة 3 2 ٢٠٠ متر مربع ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع
10شقة٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيهللبيع يونت 160 متر في لافينيرلافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة 3 3 ١٦٠ متر مربع ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع
13شقة٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيهكود 565 شقه تمليك دجله المعادي 90م 2900000 بالفرش.ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة 1 2 ٩٠ متر مربع ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع
8شقة١٣٠٬٠٠٠ جنيهشقة أرضي بجاردن للإيجار في Cairo Festival Cityمميزكايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة 3 3 ٢٢٠ متر مربع ٥٩٠ جنيه/متر مربع