شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 13

1,680 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة156متر متشطبة بالكامل لوكيشن متميز في ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل ومجهزة بتكييفات وإطلالة خلابة

    Country For Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    KAMF logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه أرضي مفروشه للبيع في بوليفارد باحلي فيو

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر لشقه مفروشه في ليك فيو

    Premises logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو, 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس |فرش مودرن

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فاخرة للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٥٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | اكسترا سوبر لوكس

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل متشطبه بالكامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة بمفيدا 180m

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ترو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Uc Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمفروشةبالكامل موقع مميز سعر ميتفوتش لسرعة البيع

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة108م متشطبة بالتكيفات في كمبوند Zed east

    متصدر

    views investment logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس | شقة مميزه 268م | مفروش بالكامل

    Darcom for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شيك | مفروش بالكامل |فيو مميز | ذا ووتر واي كمبوند

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 99 متر تشطيب ديلوكس جاهزه للسكن الفوري

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • كايرو فستيفال سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al-Futtaim Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,كايرو فيستيفال سيتى

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع 3 نوم بالفرش والاجهزه بسعر مميز

    H-House logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه متشطبه بالكامل 189 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في إيستاون سوديك بموقع هادئ

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل تطل على المناظر الطبيعية في VGK

    Do estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكامل 142م استلام فوري

    Amlak akareya logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • بالم ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٦٤٬٠٩٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بالم ايست

    1 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش والتكيفات - موقع مميز - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالفرش والاجهزة في جاليريا مون فالي

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردنيا هايتس 1 شقة امامية

    شركة البحيري جروب logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 120 متر متشطبه استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن سمارت للبيع في هايد بارك

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٥٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…