بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 163

4,727 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-فيلا مستقة بجاردن -استلام فوري-5غرف-باقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ١٠٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب مميز في ميفيدا

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلتك أميز لوكيشن امام النائب العام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت تطل علي الجولف بالكامل

    Platinum Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٤ متر مربع

    ١٨٠٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاوون هاووس للبيع تشطيب مميز في ميفيدا

    ERE logo image

4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بازار-5غرف ماستر-متشطب بالتكيفات

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبير اقل سعر فيلا في القاهره الجديده فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط حتى 9 س فى اجدد مشاريع بالم هيلز

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٩٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط على 8 سنوات ونصف فى بالم هيلز متشطبة

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة بالتكيفات استلام فورى قلب التجمع

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى في التجمع باقل مقدم وتقسط 6 سنين

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل - 5غرف - استلام فوري باقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ١٠٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كامله للبيع فى التجمع الخامس الحى الرابع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    شارع رقم 28, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا متاحة فى بالم هيلز بالتقسيط حتى 8.5 سنوات

    Platinum Properties logo image

4

    3

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | فيلا روف للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Experts Home logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا استلام فوري بخصم 40% و بتقسيط على 10س!!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لفيلا للبيع 260م بماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة بالتكيفات استلام فورى قلب تجمع

    Apart Real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله Type I في سوان ليك ريزدينس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا757م في بالم هيلز.800الف قسط ربع سنوي او 19كاش

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى اجدد مشاريع بالم هيلز بالتقسيط حتى 9 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٧٩٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالم هيلز قطامية (Pk2)/بحرى/تطل علي لاندسكيب

    Gold Real Estate logo image

6

    7

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قصرك داخل كمبوند مكسيم تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    رويال مكسيم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع