بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 164

4,727 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا-5غرف ماستر-متشطب بالتكيفات-جاهزة للسكن بازار

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف واقساط10سنوات امتلك فيلا+262م جاردن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 400متر في ماونتن فيو جاهزه للمعاينه

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م بحديقة بمقدم 100 الف و قسط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده اي فيلا من ماونتن فيو بمقدم 100 الف

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦١٣ متر مربع

    ٨٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا كورنر دبل فيس للبيع في تاج سيتي - شاليا

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيليت متشطب بالكامل جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو آي سيتي مرحلة إم في بارك التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بسعر لقطه افضل لوكيشن pk2

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا متشطب+تك قرب الجامعه الامريكيه قسط

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٩٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ديار التجمع الخامس

    Utopia logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس كمبوند هايد بارك ريسيل متشطب

    Property Hills  One logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه في قلب التجمع الخامس بسعر ممتاز

    Darak Madinaty logo image

7

    7

    ٦٨٨ متر مربع

    ١٠٩٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم5% فقط بأميز مشاريع ILCAZAR بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 494م بأقساط تصل الي 10 سنين- ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٤٩٤ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري جاهزه للمعاينه بـ قلب الجولدن اسكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكييفات باقل من سعر السوق_بتلال قسط

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ليك فيو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع