بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 159

4,727 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري - فيلا تشطيب فاخر عالي الجودة مع مسبح خاص

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في اكثر لوكيشن مميز ب قسط ل 9 سنين

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬١٠٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة في ميفيدا – قطعة 3

    Laucienda For Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك التجمع الخامس لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 645م للبيع فى سوديك فيليت نصف تشطيب

    I-Zone logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فخمه بموقع استراتيجي علي فيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم 50% كاش عرض لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 200 متر للبيع بالقرب من شارع التسعين

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو 2 تشطيب كامل

    Broker Egypt logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فى كمبوند ليك فيو

    I-Zone logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع داخل مشروع 97 هيلز من بالم هيلز

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى ليان صبور فيلا استاند الون 380م فوري

    Waystar Investment logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقرب استلام داخل بالم هيلز بسعر مميز

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع بأقل سعر من بالم هيلز في القاهرة

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعرفي الماركت فيلا استلام فورى في لاند سكيب

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story ريسيل فوري للبيع استلام فورى

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع داخل اجدد مشروع فيلا متشطبه بالكامل

    Oaks Real Estate logo image

5

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ١١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بأقل من سعر السوق، استلام فورى

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٣٣٨ متر مربع

    ٧١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في موقع مميز بإطلالة مفتوحة

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره في اكثر لوكيشن مميز ب قسط ل 9 سنين

7

    7

    ٧٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو فاخر تشطيب كامل في تاج سلطان

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون VIPبرايم لوكيشن استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشويفات متشطبة بالكامل

    Broker Egypt logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع4.950.000 أوكاش19.830.00

    Property Hills... logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢١٬٣٣٦ جنيه/متر مربع