بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 161

4,727 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بأقل سعر مع الاهلي صبور

    IRTKAZ logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا باقل من سعر الماركت

    All 90 logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فخمه بموقع استراتيجي علي فيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس اقل سعر للاستلام الفوري متشطبة بالتكيفات

    Assets Real Estate Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٩٠٬٩٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بخصم 30%|بدون مقدم مباشر لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٤٨٠٬٧٥٤ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت، التجمع الخامس موقع مميز جد

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع في فاونتن بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لي روا التجمع الخامس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو على الجاردن للبيع في زيد إيست

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو مميز جدا في بالم هيلز | جاهزه للسكن

    Merak Real Estate logo image

5

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في بالم هيلز بسعر مميز وقسط علي 10سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فاونتن بارك التجمع الخامس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي نيو كايرو

    The Avenue Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في فاونتن بارك، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 15 سنة بدون فوائد فيلا بحري فاخرة 3 ادوار

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٤٦٬٠٠٠ جنيه

    ب0% مقدم امتلك فيلا فى كمبوند تاج سيتى وقسط ع12سنة

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٩٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في لي روا الجمع الخامس موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فاخر + حمام سباحة | لاجون ليك فيو

    Egypt Best Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا | بالم هيلز حمام سباحة ونادي

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع بالشويفات

    Home Realtors logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ومفروشة بالم هيلز قطامية اكستينشن PK2

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر قصر كورنر | بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٧٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم قسط 12 سنة بسعر لقطة فيو حديقة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في التجمع خصم 40% استلم فوري فيلا 3 ادوار

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 7 غرف | بالم هيلز موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

7

    7+

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع