بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 157

4,727 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز PK2 متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالتكييفات باقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Mountain View 1.1 – فرصة مميز

    Shield - DR3 logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ازار ٢، التجمع الخامس ، موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ٨٠٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةType M للبيع في ليك فيو بوتيك

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١١٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة اوريجامي تاج سيتي مقدم 7,850,000

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة باكامل للبيع من بالم هيلز بأقل سعر

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع ف زيد استلام قريب متشطب

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type S للبيع في ليك فيو بوتيك

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٧٩٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬١٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٦٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة للبيع في ليك فيو بوتيك موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا باقل سعر القاهرة الجديدة فيو مميز

    Apart Real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة (( جـــاهـــزة للسكـــن الان ))

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type S للبيع ف ليك فيو بوتيك موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    7

    ٦٢٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر استاندلون لقطه جدا متشطبه ف قلب التجمع الخامس

6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا في الباتيو تاون باقساط فى باتيو تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٢٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة اقل من سعر السوق باقساط و استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥ غرف تطل على الجولف بأقساط على ٨ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو 1.1 التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية هيلز متشطبه بالكامل

    Broker Egypt logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في أزار ١، التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة من بالم هيلز التجمع بسعر مميز

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع