بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 155

4,727 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة بالتكييفات عرض محدود قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو لاند سكيب-للبيع في سيتي جيت-استلام فوري

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بالتشطيب I-Villa فيو خيالي من مانتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬١٧٠٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (توين هاوس) فاخرة للبيع | ميفيدا | نصف مفروشة

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب كامل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كونكورد جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين في فيليت سوديك مفروشة على لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل للبيع ف القاهرة الجديدة قرب مدينتي

    Property Hills Star logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بالتكييفات وإطلالة بانورامي

    Next Door Consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكييفات لاول مرة 5% مقدم قسط9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في سيتي جيت بسعر خيالي استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر و مساحة مميزين

    why solutions logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٣١ متر مربع

    ٩٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من اوراسكوم ساويرس بكمبوند زد التجمع

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-اقل سعر ستاندالون 405م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب ومفروشة بالكامل - ايميرالد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-سبيشيال ستاندالون360م بالمطبخ وتكيفات

    YaKan Properties logo image

7

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب ٤٤٠ متر جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٧٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 270م للبيع من واتر واي في التجمع بأقل سعر

    Oaks Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى ميفيدا بسعر حصري

    Conquer Properties logo image

7

    6

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا موقع مميز باقل من سعر الماركت لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 392م بتشطيب فاخر جاهزة للمعاينة برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استــلام شهــور متشطبة ف تاج سيتي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة فيلا متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 9سنوات

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسعر مميز تشطيب مودرن بفيليت

    I-Zone logo image

5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع