بيوت و فلل للبيع في التجمع الاول

377 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 1080م | تشطيب كامل بمسبح و جاكوزي

    Edge Real Estates logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7+

    ٩٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٥٦٢٬٣٤٣ جنيه

    فيلا مستقله مع بدروم للبيع وبموقع مميز جدا في ستيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا مستقلة 305م في كريك تاون بسعر مميز

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا مستقلة 305م استلام فوري كريك تاون

    Real Opp logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الوان استلام فورى للبيع بأفضل سعر في السوق

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٦٧٬٧٧٥ جنيه

    فيلا بحري سيجنتشر بإطلالة مفتوحة في ستايت

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر الطرح استلام قريب بالتجمع5 وقسط14سنه.

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة بحري في أفضل لوكيشن بسعر لقطة في الماركت

    Right Direction logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ماكسيم

    Spade consultancy logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,سوان ليك قطامية

    7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٢٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف نوم للبيع في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | ميراج سيتي القاهرة الجديده

    Property Network logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٨٧٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستاند ألون فيلا للبيع في كمبوند كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بخصوصية عالية بخصم 35% استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري بالتجمع الاول بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • ستيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٥٨٣٬٩٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,ستيت

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٢٨٬٢٨٧٬٨٤٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ومفروشة من 8 غرف نوم موقع جيد

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بخصم 35% استاند آلون فاخره (211متر)موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بحمام سباحة و اطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٩٧٬٢٢٧ جنيه

    فيلا 516م واخده فيو VIP متشطبه High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف في موقع مميزبأقل من سعر السوق

    Premises logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون400متر 5غرف متشطبةبالكامل في مكسيم

    Spade consultancy logo image

    مكسيم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 90 % تشطيب بحمام سباحة في سوان ليك قطامية

    Akar Town Real Estate logo image

5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الطلائع امام بوابه 6 الرحاب

    Eastmark logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٢ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مطلة على النافورة ستايت-القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٦٧٬٧٥٧ جنيه

    فيلا سيجنتشر بحري مطلة على أكبر لاندسكيب أفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع