عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 15

1,749 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فى أميز مرحلة بالكمبوند بيطل على اللاجون

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب بالكامل للبيع في ميفيدا

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 228م بحري متشطب بالمطبخ و التيكفات

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر مميز في بوليفارد بالمطبخ والتكيفات

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بتشطيب مميز في ميفيدا بسعر هائل

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في مفيدا بلو فيوز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب سوبر لوكس باطلاله مميزة على الpool

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 190م في بوليفارد بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب خاص للبيع في ميفيدا

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٣٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في البوليفارد على حمام السباحة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة وجاردن في ميفيدا

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م تشطيب مالك موقع متميز جدا ميفيدا

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا -باقل من سعر السوق استلام فوري

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس 320م تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات

    Views for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو في ميفيدا في افضل بارسل متشطب بالتكييفات

    Views for Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر واحلي لوكيشن للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى كمبوند ميفيدا بإطلالة لاندسكيب

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى كمبوند ميفيدا بإطلالة لاندسكيب

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش والاجهزه و 2 جراج ومخزن

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٩٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - استلام فوري - متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا parcel22 بجوار الclubhouse بالتكييفات والمطبخ

    West Field logo image

3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري موقع متميز بسعر خاص

4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر 363 متر استلام فوري باقل سعر مفيدا

3

    2

    ٣٦٣ متر مربع

    ١١٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع