عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 13

1,749 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف للبيع في ميفيدا | الجولدن سكوير

    Property Network logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد – موقع مميز

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٠٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن متشطبه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه وفيو حمام السباحه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد فيو Pool

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو جاردن في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه أرضي بحديقه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر نصف مفروش في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاندسكيب للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه مفروشه في ميفيدا للبيع بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه في ميفيدا للبيع بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م + غرفة ناني في سوان ليك للبيع

    Realtors logo image

2

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بميفيدا بفيو رائع

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٢٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بيع و استلام فوري جاهزه الان!

    Housey logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٥٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بسعر أقل من الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع توين هاوس نصف مفروشه في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كورنر للبيع بالمطبخ والتكيفات

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٥٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري فيو جاردن للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة البوليفارد 289م فيو مفتوح وتشطيب مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت 238م فيو سنترال بارك بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت 245م فيو سنترال بارك متشطبة بسعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع