عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 14

1,749 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا فيو بول اول استخدام بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة البوليفارد 215م تشطيب مميز بسعر لقطة جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 391 متر في ميفيدا للبيع

    One Estates Real Estate logo image

4

    3

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ميفيدا بسعر مميز و نصف مفروش

    Premises logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بالدور الثاني | ميفيدا كريسنت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية بإطلالة على المناظر الطبيعية | ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية مميزة | ميفيدا كريسنت الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكييفات للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة موقع مميز في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالكامل | بفيو مفتوح | بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بالكريسينت ميفيدا

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل بمطبخ وتكييف بأفضل سعر في السوق

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في ميفيدا | ١٥٣م | جاردن ٧٠م

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه في ميفيدا لقطه

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة الترا مودرن للبيع 3 غرف في ميفيدا

    bnb logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر ممتاز - تشطيب كامل - استلام فورى - موقع مميز

    East wing logo image

4

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٢١٤٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - 148 متر في ميفيدا - مفروشة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس - للبيع - في ميفيدا - متشطب بالكامل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٨٬٧٦٨ جنيه

    شقة - للبيع - 202 متر في ميفيدا - متشطبة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس 2

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن بتشطيبات فاخرة للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر 3 غرف نوم 200 متر تشطيب كامل ميفيدا اعمار

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري للبيع في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع