عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 12

1,749 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي استلام فس مفيدا فوري تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبة باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة مباشرة علي حمام سباحة ١٩١ متر ميفيدا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري تشطيب كامل مطبخ و التكييفات

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب مميز للبيع بمطبخ+تكييفات - ميفيدا

    bnb logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    3

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بأحلي لوكيشن في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع في ميفيدا اعمار بلو فيوز

    Fortune Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس نصف مفروشه للبيع في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في أميز لوكيشن بميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو جاردن بحري للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينه بأقصى درجات الخصوصية مع جاردن كبيرة

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي السنترال بارك للبيع في ميفيدا باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٩٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بموقع مميز فى ميفيدا اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ماشطبه بالكامل استلام فوري في ميفيدا من اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل استلام فورى في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع تطل مباشره علي البحيره في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٧٣٨ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند ميفيـــدا ,

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٤٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في ميفيدا

    Experts Home logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح لاند سكيب باقل سعر ف الماركت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تطل علي البحيره استلام فوري في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

5

    5

    ٧٢٨ متر مربع

    ٢٣٣٬٥١٦ جنيه/متر مربع