عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 19

1,748 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ميفيدا بفيو جاردن

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فوري في ميفيدا متشطب بالفرش

    Catchers investment logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة خاص تشطيب فاخر بالتكييفات 4 غرف + ناني

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب 4 غرف+ناني اقل من سعر الماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١٤٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 4 غرف متشطبة بالتكييفات والمطبخ

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري توين هاوس للبيع فى فيوز2

    Conquer Properties logo image

6

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م استلام فوري متشطبة بالكامل فيو جاردن

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 331م ريسيل استلام فوري موقع مميز للبيع

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٥٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ميفيدا بوليفارد فيو حمام سباحة متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحة استلام فوري متشطب في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١١٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م + جاردن 75م متشطبة استلام فوري بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6 غرف موقع مميز بحري استلام فوري ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٨٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م ريسيل متشطبة استلام فوري ميفيدا بوليفارد

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في ميفيدا ارضي بجاردن جاهزة

    Catchers investment logo image

2

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه في مفيدا بسعر مميز جدا( استلام فوري)

    Catchers investment logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا شقة١٩٥م 4غرف متشطبة ومفروشة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا مستقلة للبيع

    Another Way logo image

5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم | ميفيدا كريسنت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي بول ارخص سعر للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ بأقل سعر وأميز موقع

    why solutions logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا بوليفارد موقع مميز أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب مفتوح لوكيشن مميز باقل سعر 550 متر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م البوليفارد فيو مفتوح متشطبة بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريسنت فيو سنترال بارك أقل سعر شقه 245م لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بوليفارد 4 غرف فيو مميز أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع