شقق للبيع في القاهرة, صفحة 34

49,734 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط حتي12سنه امتلك شقة 3غرف بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتقسيمة مميزة باقل سعر فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٩٢٢ جنيه

    شقه 156م بحري فيو VIP بجوار AUC بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن الان بسعر لقطه فى العاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٠٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوار شقة بدون مقدم مع Wadi Degla+قسط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٩٬٧٧٥٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كايرو

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحري فيو لاندسكيب استلام فوري قسط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٤٥٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مع حديقة خاصة|موقع مميز | إيستاون

    Top Homes Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 3غرف في الـ R8 بأقرب استلام وقسط10س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3غرف بجوار BUE بالعاصمة وقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – بلو تري – التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف فى المقطم أمام UP Town Cairo

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل جاهزة للاستلام بحري موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه متشطبه بأقل سعر بجاردن سيتي+قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام سنه واطول فتره سداد _مايان

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن جاهزة للمعاينه والسكن في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٩٢١٬٧١٤ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة100م متشطبة بمقدم720الف تقسيط15سنة + خصم 64%كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٬٠٣١٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كريك تاون

    RE/MAX 1st Choice logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٢٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة بالتكيفات فى New Garden City

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي اكبر لاجون بالعاصمه تقسيط علي 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.000.000مع لافيستا الباتيو بالقرب من AUCقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩١٣٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايست فيل

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي اكبر لاجون في R8 العاصمه بالتقسيط علي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٨٦٬٠٥٠ جنيه

    شقة بأقل سعر مع إمكانية التقسيط 65 ألف لكل ثلاثة أ

    Gaby's Homes logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 3غرف نص تشطيب موقع مميز جداً 188 متر

    Edge Real Estates logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في جايد بارك R3 جاهزة للسكن الان+قسط12س

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة اقل من سعر الشركة ب 10مليون اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • جي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Juzur Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,جي ايست

    2 - 3 غرفة