شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 6

4,112 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر وموقع مميز بجوار مدينتى فى سراى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساحه 125 في سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تالدا مدينة المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨٤٬٧٨٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,تالدا

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لوكيشن مميز فيو لاند سكيب مقدم1,5م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف باقل اوفر لسرعة البيع 132 متر

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مقدم واقساط علي 6 سنوات

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين اوبن فيو مقدم واقساط علي 6 سنوات

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 م باقل سعر في لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فوري متشطبة في كمبوند سراي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِقة للبيع في كمبوند سراي مرحلة S1 125م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م علي طريق السويس تقسيط علي 12 سنة ومقدم 5%

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو Rai متشطبة للبيع في سراي فوري 164م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة - استلام فوري للبيع في سراي - مرحلة S2

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م استلام فوري في سراي مرحلة S2 بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي جاهزة عالاستلام بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 263 متر للبيع في كابيتال جاردنز فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي روف401م غير التيراس 269م للبيع في المستقبل

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ٤٠١ متر مربع

    ٤٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبأرخص سعر في السوق شقه للبيع في هابتاون بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٩٣٬٢٠٠ جنيه

    وحدة163م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٧٬٤٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع