شقق للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل بـ 750 ألف جنيه

215 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بقسط شهري 12,500وبأقل مقدم امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 = شقه 125م - كورنر 3 غرف + قسط 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقوي خصم في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم - مجهزة بالكامل بتكييف الهواء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى مع إمكانية التقسيط - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند لافينير المستقبل سيتي ــــــ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- شقة 160 م - استلام فورى - نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور اول للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر استوديو في كمبوند بلوم فيلدز 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- المستقبل سيتى -فى مرحله كلاستر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز - 76 متر - فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن و تر سيتى - 240 متر -كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز- السعر لقطة لسرعة البيع - 76 م

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - المستقبل سيتى -ارضى

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Livingشقه للبيع متر١٦١ كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع