شقق على النيل للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل

40 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بافضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في السوق فيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م بجاردن١٠٠م للبيع فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه بالتكيفات اجمالي٥،٤٠٠،٠٠٠ قسط شهري ٣٠الف

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه بالتكيفات اجمالي ٣،٣٦٠،٠٠٠بقسط شهري٢٠الف

    Nile Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بلس متشطب بالتكييفات باقل سعر قسط شهري١٥ الف

    Nile Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

4

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة فندقية بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات بأقساط تصل الي 10سنوات

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمشروع سمو بوليفارد المستقبل سيتي

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكييفات بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف للبيع في لافينير باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٧٢م بجاردن٧٠م للبيع في هاب تاون بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر وافضل فيو

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٥م بجاردن ١٠٠م للبيع فيو مميز بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٨م للبيع باقل سعرفي المستقبل سيتي بافضل فيو

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون حسن علام باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري فيو مميز باقل سعرفي الماركت

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي هاب تاون حسن علام

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م للبيع فيو مفتوح على لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة223م بجاردن255 للبيع افضل فيو لاندسكيب بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

2