شقق للبيع في بلوم فيلدز

713 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة مفتوحة على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة استلام فورى فى بلوم فيلدز

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام فى كمبوند بلوم فيلدز -المستقبل

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 153م للبيع بمساحة مميزة بمقدم 10%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري فيو جاردن في مدينة المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في Bloomfields

    Homevise Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م استلام فوري في كمبوند بلوم فيلدز بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بكمبوند بلوم فيلدز باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في بلوم فيلدز في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ستلام فوري تشطيب سوبر لوكس في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 153م للبيع بمساحة مميزة بمقدم 10%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بفيو مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س .

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٤٨٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري لوكيشن مميز في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم 3 غرف بفيو جاردن + lagoon باقساط سهلة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٥٨٬١٠٧ جنيه

    شقة ثلاث غرف 165 متر في تيراسيس بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر في الكمبوند استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلومفيلدز موقع مميز بحري|فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ستلام فوري تشطيب سوبر لوكس في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى كومباوند بلوم فيلدز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى مستقبل سيتى

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خالصه اقساط جاهزة للمعاينه فى بلوم فيلدز

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع