شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 651

16,275 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بخصم 35 % علي الكاش

    Held Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالفرش في كمباوند ازاد

    Q VISION logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمباوند ازاد

    Q VISION logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه مميزه للبيع في كمباوند اكويا

    Q VISION logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | بارك فيو حسن علام

    ERA Real Estate Egypt logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس باقساط متشطبة

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م للبيع برايم لوكيشن باقساط من ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع في كمبوند ازاد فيوز

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | قطامية كريكس

    ERA Real Estate Egypt logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    لا يوجد

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس شقه رائعه للبيع بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتراس كبير فى تاج سيتى

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | القاهرة الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في السوق و موقع مميز جدا

    Real Vision logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب للبيع في كمبوند تاج سيتي اورجامي

    Better Estate Investment logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في تريو جاردنز التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباثيو اورو شقه رائعه للبيع او للايجاربسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقه دور ثاني موقع مميز 179م موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة اقل سعر فى السوق القاهرة الجديدة تقسيط

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه فاخره بقطاميه كريكس موقع مميز استلم فوري

    Home Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتى بالقاهرة الجديدة

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م للبيع كومباند صبور ذاسكوير التجمع الخامس

    Remax Style logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى ( جاهزة للاستلام ) بروميناد التجمع

    Smart Assets Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكموند ستون بارك شقه للبيع تقسيط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع