شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 273

16,199 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م دايركت ع التسعين في التجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو حمام سباحة متشطبة استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع 8,260,000!

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالاجهزه لقطه فيو على بوكت لسرعه لبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م للبيع فى التجمع الخامس بخصم مميز

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرحلة تاج سلطان - استلام فوري ,تاج سيتي

    TREX logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك اخر شقه 166 م يالتقسيط علي 10 سنين

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف برايم لوكيشن استلام فوري-ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه 3غرف بجاردن في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 2غرف تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون سوديك تشطيب كامل وموقع مميز

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سمارت هووم استلام فوري في تريو التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر لقطه في ذا ايكون بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بوتيك فيليدج مرموقة للبيع أقل من سعر السوق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فورى متشطبة بسعر مش هيتكرر فى تاج سلطان

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع جيد نصف تشطيب 245 متر للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 260 متر متشطبة بالكامل ليك فيو بحرى

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3نوم بحديقة للبيع كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    THE CREST علي شارع التسعين مباشره التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٧٩٬٥٠٠ جنيه

    3 غرف نوم | نصف تشطيب | تقسيط حتي 2031

    RE/MAX Everest logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر فى ليك فيو ريذيدنس 1 تشطيب كامل ريسيل

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطله على مساحات خضراء و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٢٠٠ م بتكملة اقساط في باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم 50% ستوديو بجاردن فى كمبوند تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3نوم أمام هايد بارك بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع