شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 189

16,283 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا 210 سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في اميز لوكيشن في التجمع الخامس باقل سعر

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬١٣١٬٥٣٠ جنيه

    شقه في كمبوند المراسم\ كود الوحدة : CA0213

    Dk REAL ESTATE logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه ٤ غرف نوم + ليفينج استلام فوري تكمله اقساط

    Makanak Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    VGK اقل سعر شقة 174 موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع وسعر مثاليان لمنزل مميز جاهز للسكن نصف تشطيب

    Makanak Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في اي سيتي ماونتن فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 290متر تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في District5 التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠١٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس2 موقع مميز

    KAMF logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة190م لوكيشن متميز متشطبة بالكامل في فيلدج جاردن

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بتشطيب فاخر وبأفضل سعر و موقع مميز

    Makanak Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م فيو بحيرات و لاند سكيب أمام AUC بالتجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا 127 سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في ذا ميديان علي طريق السويس بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري بإطلالة على اللاند سكيب

    why solutions logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Under Market Price فى ماونتن فيو

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة فيو مباشر علي البحيرة للبيع بسعر مغري

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي أكبر لاند سكيب بقلب جولدن سكوير

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136مفى تاج سيتي فيوعلى المساحات الخضراء

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة, ليك فيو ريذيدنس, القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف مطلة على مناظر مائية، جاهزة للسكن مميزة

    Makanak Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع