شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 116

16,283 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بالكريسينت ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف سوان ليك -متشطبه برايم لوكيشن احسن سعر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقه خاصه - باقل سعر في السوق - اطلاله مميزة

    Three in one Investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا امتلك شقه غرفتين ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم للبيع – نص تشطيب – جاهزة للسكن

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في ميفيدا | ١٥٣م | جاردن ٧٠م

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فورى فكمبوند بروميناد

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان متشطبه علي اكبر مساحه خضراء خصوصيه كامله

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | فيو Water Feature

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف في فينيكس للبيع

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141م استلام فوري موقع مميز (لفترة محدوده الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل بمطبخ وتكييف بأفضل سعر في السوق

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٣٤٬٦٦٠ جنيه

    ZED EAST |ارخص شقة غرفتين| تشطيب كامل بالتكييفات

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٧٠٬٦٤٢ جنيه

    شقة ارضى بجاردن بدون اوڤر بموقع مميز فى سيتى جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 234 م -3 غرف -Lakeview Residence 1

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في كمبوند قطامية

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 60 متر فى كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٣٬٩١٥ جنيه

    شقةمتشطبة استلام سنةفيو حديقة بالتقسيط علي6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقساط حتى 2032 لايك فيو ريزيدنس 2

    متصدر

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدةفيو مفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وإطلالة بانورامية كاملة على البحيرة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٨١٬٦٨٠ جنيه

    بسعر لقطه استوديو ارضي بجاردنفيو مميز ف تاج سيتي

    S signature logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع داخل تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+ناني متشطبه للبيع بخصم 40% - كريسينت ووك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر شقه 4غرف باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع