شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 115

16,283 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكييفات للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10 سنين وامتلك شقتك بالتجمع الخامس

    متصدر

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠١٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة سعر وموقع مميز 131 متر بأقساط حتى 2031

    متصدر

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - متشطبة بالمطبخ و التكيفات- موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس1-شقة204م متشطبة بمطبخ وتكيفات بيع

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيلات الجامعة الأمريكية 200متر

    The Map Investments logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من سعر السوق فرصة مميزة شقه للبيع فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Taj City بنص الثمن فى القاهره الجديده

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بموقع مميز وأقساط استلام قريب للبيع

    East wing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس | ١٤٤م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون-ارخص شقة190م بجاردن50 دايركت علي الجاكرندا

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز ل شقة 3 غرف - تشطيب كامل - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع | سكاي كوندوز | فيليت التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالكامل | بفيو مفتوح | بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي | بارك ريزيدنس (شاليا)

    Beltone logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 156م مع امكانيه القسط ع12سنه ف تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع – ماونتن فيو هايد بارك

    Beltone logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع بسعر لقطة فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة موقع مميز في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا سكوير-ارخص شقة ارضي203م بجاردن 200م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة تراس واسع متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١٣٣م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع