عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 5

3,769 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور ين بحديقه في ستيلا هايتس 160متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توينهاوس مفروش فرش راقي للبيع بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في لا فيستا كاسكادا، الصف الث

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٧٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع بموقع مميز في سي شيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬١٨٤٬٩٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر

    3 - 7 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سي فيو متشطب بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع مفروش فرش راقي بفيو ممي

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في راس الحكمة-استلام شهرين-5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري لمدة محددة في نايا - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي لافيستا راس الحكمة /يري البحر والبول/مفروش

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • كريستا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤٢٩٬١٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فورى بفيو بحر ,لافيستا رأس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع بدون اوفر وباقساط حتى2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص للبيع بدون اوفر ومع اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • داون تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه في Playa كامل التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس باقل مقدم في الماركت علي فيو كورنر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل مقدم في الساحل وفيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 193م دورين متشطب بالتكييفات للبيع في رمله

    Oaks Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 226م "ألترا سوبر لوكس" للبيع في أمواج

    Next Door Consultancy logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ١١٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٢١٬٧٣١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بحديقة فى هاسيندا وايت!

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا باي-توين فيلا 220م الترا سوبر لوكس بتكيفات

    YaKan Properties logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع فى لافيستا الساحل الشمالي

    Beltone logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع في اس

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر توين-على لاجون مباشرة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • سمر

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سمر

    2 - 5 غرفة