عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 10

3,769 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع البحيرة مُباشرةً للبيع متشطبة بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٢٤٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس و كابين استلام فوري في بلايا غزالة

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٠٥٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٦٤٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( South Med - رأس الحكمة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر متشطبه في سيدي حينيش

    Property  Hills. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سي فيو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سي فيو

    3 - 6 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بحمام سباحة للبيع يطل ع الجولف والبحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مراسي Duet Villa أرضي أكبر مساحه و أفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٨٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬١٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام 2027 يطل على البحيرات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١١٧٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينه متكامله طول السنه حيا في مدن راس الحكمة

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في سول إعمار الساحل الشمالي

    Aspire Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٠٤٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    3 - 5 غرفة

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 28% كاش لفترة محدودة تاون هاوس قلب راس الحكمة

    Summit Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في مراسي علي فيو مميز

    Merak Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٦١ متر مربع

    ١٣٢٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص للبيع يطل ع البحيرة بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٤٣ متر مربع

    ٢٠٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع البحيرة للبيع لمساحة ارض 1060 بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٤٣ متر مربع

    ٢٠٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي 7 | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٣٦١٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • صافيا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,صافيا

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٧١٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مفروشة بالكامل في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤١٬٩٢٠٬٨٨٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه تطل ع اللاجون فى ساوث ميد الساحل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٥١٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع تشطيب كامل 220 متر فى مار باى

    TREX logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميديل تاون هاوس ع حمام سباحة للبيع بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متسلم سوان ليك ساحل على اللاجون بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سيلفر ساندز جاهز على الاستلام فيو بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٩٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكييفات في ازها الساحل استلام 2026

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس sea view متشطب في قرية المصيف راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين يطل ع لاند سكيب للبيع متشطب بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ١٦٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • راملا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٤٥٬٦٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,راملا

    2 - 6 غرفة