شقق 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 16

616 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٧٨٬٠٢٥ جنيه

    شقة سوبر لوكس بإطلالة بحر مباشرة للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سيدي عبد الرحمن استلام فوري

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك جاهز للتسليم دلوقتي في قلب رأس الحكمة

    Selection Code logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احدث طرح لشركة مدن ف رأس الحكمة/شقة فاخرة بمقدم 5%

    Summit Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • وايت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٨٨٣٬٨٤٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    GV Developments
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,وايت ساند

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf (بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز علي ابراج العلمين في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل بالمطبخ بأقساط تصل الي 9سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز علي البحر للبيع في مزارين العلمين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • ليف سيزار رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٨٣٬١٢٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ليف

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م فـ الوجه البحري متشطبة جاهزة للتسليم

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة كاملة ع البحر 210م متشطبة بالتكييفات

    Value For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 90الف للمتر وحده ف ابراج ال 07-دبل فيو بجراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142م مدينة العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م الساحل الشمالي - كومباوند Naia bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • راملا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,راملا

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية غرفتين فى هايسندا واترز مقدم 2.5%

    Platinum Properties logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٨٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة وجاهزة للسكن في أبراج العلمين الجديدة

    Utopia logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جاهزة للسكن في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل على الاجوون استلام قريب

    Inn Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م العلمين الجديدة - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • مصيف راس الحكمه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٣٧٬٤٠٥ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,المصيف

    2 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الحي اللاتيني استلم فوري شقتك متشطبة..

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين Azha الساحل 0% مقدم 10سنين

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ذا أدرس جولف ماراسي إطلالة مميزة جدًا

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ماراسي مارينا موقع مميز إطلالة رائعة

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلايا موقع مميز جدا

    Premises logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سعادة الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٤٧٦٬٦٣٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 غرفة