بنتهاوس (روف) للبيع في الساحل الشمالي

642 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 150م روف 70م دور رابع فيو بحر استلام قريب

    Aqar Misr logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتقسيط حتى 2030

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٢٠٤٬١٨٠ جنيه

    بنتهاوس مطل على البحيرة و المرسى و البحر ساوث ميد

    New Avenue Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو راس الحكمة الكيلو 200

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • أوجما أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس شاليه بفيو بحر متشطب بأميز لوكيشن واقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كون - مباني إدريس

    RE/MAX Everest logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بحري يرى الجولف بالفرش في بلانكا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب مطل على حمام السباحة هايسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٧٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في امواج يطل علي ٣ حمامات سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٥٤٬١٧٧ جنيه

    بنتهاوس فيو على اللاجون - في سي شيل رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٨٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس صف أول بإطلالة بحر و لاجون - تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فوكا باي موقع مميز فيو لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دايركت علي البحر بنتهاوس مفروش للبيع

    Driven Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس موقع مميز على اللاجون بحري في بلانكا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٢٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • اوجما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٧٥٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في رملة رأس الحكمة موقع متميز مشطب

    New Avenue Real Estate logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤٢٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه لافيستا كسكادا بنتهاوس استلام فوري تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع تراس كبير للبيع في بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (Staggered) ١١٥م + روف | مصيف رأس الحكم

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٩١٬٢٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • لا بايا سيدي عبد الرحمن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Alex
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,لا بايا

    1 - 3 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 165م بموقع رائع في جايا رأس الحكمة صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أمواج – رووف خاص وإطلالة مباشرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه لاجوون فيو تشطيب راقي تقسيط بأميز موقع

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • سيكويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٩٧٬٩٤٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eden
    الساحل الشمالي,سيكويا

    1 - 4 غرفة