شقق 2 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 3

414 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فير إيموشن – الحي اللاتيني العلمين

    متصدر

    ICONIC logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٥٧٥ جنيه

    شقه للبيع في مارينا 8 \ كود الوحده : SA01097

    Dk REAL ESTATE logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في أبراج العلمين الساحل الشمالي

    Spade consultancy logo image

    شتاء العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري باطلاله علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • فيلار العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Diwan
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,فيلار

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره ب 95الف للمتر غرفتين بجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 128م العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + 108م جاردن صف اول لاجون و3 دقائق من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة عائلية 2 غرفة في جولف بورتو - سعر مغري

    MoveIn Egypt logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاتين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣١٥٬١٤٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,الحي اللاتيني

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في افخم مكان بالعالمين the gate

    ICONIC logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في مارينا 8 مقدم 399 ألف قسط على 12 سنة

    The Way logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 740 الف فوري بالعلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مارينا 8 بمقدم 600 ألف وتقسيط على 12 سنة

    The Way logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في مزارين تشطيب كامل بفيو علي بحر مباشر

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٣٩٨٬٢٢٣ جنيه

    امتلك بسعر وفيو مميز وحده دور عالي ابراجbeachfront

    Code For Real Estate logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٨٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بقلب مدينة العلمين فيوVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا لاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مرسيليا لاند

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحر قسط علي 12 سنه فوري متشطبه فندقي VIP

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالداون تاون العلمين الجديدة سي فيو مميز

    ICONIC logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بقلب مدينة العلمين فيوVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة (استلام فوري )فيو بحر في العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو لاندسكيب قسط حتى 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • بيتش فرونت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٥٢٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,بيتش فرونت تاورز

    2 غرفة