شقق 2 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 8

414 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للسكن باطلاله على البحر fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) سى فيو بتشطيب ultra lux

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بفيو بحري ولاجون بمقدم 740 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB علي البحر مباشره متشطبهه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٧٩٬٨٩٥ جنيه

    شقة 121م صف اول لاجون واستلام فوري بالحى اللاتينى

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٦٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٩٧٢ جنيه

    امتلك شقه 90م بأقل سعر بالحي اللاتيني في العلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي لاجون العلمين شقة غرفتين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة بالتكييفات فى ابراج العالمين

    Vida Solutions logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للسكن و متشطبه بالكامل علي البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 135م في الحي اللاتيني بلوكيشن بحر ومتميزة

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٣٬٨٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 122م بمكان مميز بالحي اللاتيني بالعلمين

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الابراج استلم شقة متشطبة بفيو بانورامي

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٢١٬٢٨١ جنيه

    شقة فاخرة 143م بأقل سعر وفيو مميز في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٧٬٣٥٠ جنيه

    امتلك شقة 89متر روعة باقل سعر في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢٤٬٥٨٢ جنيه

    امتلك شقه مميزة 140م بفيو روعة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 580,000ج=شقة+جاردن+صف اول لاجون+3 دقائق للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه وجاهزه للمعيشه ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه صف اول بحر متشطب بالاجهزهه+التكيفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 740 الف+ بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقه متشطبه بالكامل جاهزه للاستلام

    Tradmark Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع