شقق 2 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 5

414 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه تطل علي البحر و البحيرة بأبراج العلمين.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل استلام فوري بمقدم 365الف فقط

    IRTKAZ logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر متر مميز وحده في دور عالي باطلاله بحر ولاجون

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٦٤٬٣٥٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بغرفه ناني بسعر متر 78الف-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • جولف بورتو مارينا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,جولف بورتو مارينا

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ف The Gate 06وحده فيو بحر مباشر ف دور فوق ال 30

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول لاجون و3 دقائق من البحر, اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده غرفتين ب 100 للمتر وفيو علي البحر واللاجون

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بمقدم 20% استفيد بالصيف وقسط الباقى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل استثمار استلام فورى شهر 12 جولف بورتو مارينا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-وحده 171متر-فيو بحر ولاجون-مكان بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده علي البحر مباشره وباكيه بالجراج في The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة157م بأقل سعر لسرعة البيع بالداون تاون بالعلمين

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاجوون فيو تشطيب راقي بمقدم5%تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • سانتوريني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,سانتوريني

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٨٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العلمين الجديدة (ابراج العلمين)

    RE/MAX Avalon logo image

2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٧٧٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر بالكامل باقساط ع8 سنين للبيع -العالمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (مزارين) 142 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالمطبخ والاجهزة في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة غرفتين تشطيب كامل بأقساط علي 12 سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • الالتيني

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    داون تاون مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بفيو مفتوح للبيع بأقساط, مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م الساحل الشمالي - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • بورتو كروز العلمين

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,بورتو كروز العلمين

    2 غرفة