شقق 2 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 7

414 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117م الساحل الشمالي - أبراج العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٩٬٨٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب دايركت علي البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في اركو لاجونز العلمين ٨٩ متر متشطبه

    Jedar Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٩٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع (اجازة - العلمين الجديدة) 112 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (سيتي ايدج - ذا جيت) 198 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 117 م -الحي اللاتيني - استلام 2026.

    Coldwell Banker Platinum logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬١٥٣٬٨١٥ جنيه

    بسعر متر قليل وحده فيو بحر واسع في دور عالي-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 680الف و استلم شقة جاهزة للسكن بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في قلب العلمين بمقدم ٢٥٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 121م ابراج العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٧٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م دور مرتفع على اللاجون مباشرة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في مزارين العلمين استلام فوري متشطب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 150م فيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بسعر مميزة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٢١٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة لقطة 150م بفيو بحري وأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 136م بافضل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٦٬٩٩٤ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 120م بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 150م فاخرة بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬١٥٣٬٩١٠ جنيه

    شقة 180م فاخرة بأقل سعر و فيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٨٨٬٥٦٢ جنيه

    شقة 150م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٨٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع