شقق 2 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 10

414 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٥٬٩١٩ جنيه

    ف دور فوق ال30 وحده ب91 الف للمتر بفيو بحر ولاجون

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩١٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز دور ف الابراج وحده فيو بحر ولاجون The gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده اكبر فيو علي البحر مباشره في The Gate -جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقة 5% مقدم بالتقسيط ع 9سنين بأميز موقع

    Square real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سي فيو 5%مقدم بالتقسيط حتي 9 سنه بدون فوائد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقة 5% مقدم بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة 5%مقدم شقة بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العالمين الجديدة جاهزة للاستلام متشطبة

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٣٠٬٤٦٠ جنيه

    ف دور فوق ال20 وحده بحر ولاجون ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٧١ متر مربع

    ١١٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدا من 200 الف استلم شقتك في الحي اللاتيني

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP دايركت ع البحر , بـ مقدم 700 الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122م العلمين - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر جيد شاليه بالفرش بورتو جولف مارينا

    Homy Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري صف اول علي البحر متشطب بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج العلمين بيتش فرونت من سيتي إيدج

    Bond & Key logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الداون تاون - العلمين الجديدة) 166 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (بالميرا - العلمين) 90 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو البحر فـ مارينا الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf (بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز علي ابراج العلمين في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز علي البحر للبيع في مزارين العلمين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م فـ الوجه البحري متشطبة جاهزة للتسليم

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع