عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 19

5,476 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مفروشة في العلمين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدا - امتلك شاليه صف أول لاجون في مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 40م الساحل الشمالي - مارينا 5

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في لاسرينا الساحل الشمالي مفروش بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة مفروشة بالكامل في Address Golf

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • ذا جيت تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة في أبراج العلمين بإطلالة بانورامي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٢٤٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بأقل مقدم متشطبة في قلب سيدي عبد الرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل ومفروش بالمطبخ و التكيفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شاليه للبيع في امواج

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 370م الساحل الشمالي - قرية مصر الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • مزارين العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,مازيرين

    4 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ريد | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٧١٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مفروشة بالكامل في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الان في راس الحكمة مارسيليا ( بيتش 5)

    متصدر

    JMG logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في Koun رأس الحكمة بإطلالة ساحلية

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على بحر صف أول في ألماظة أقل من سعر سوق

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي بإطلالة بحرية مجهز بالكامل راحة مثالية

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل للبيع بمراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٤٣٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مراسي مارينا مفروشة بالكامل باطلاله روعه

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل علي اللاجون مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مفروش للبيع في مراسي فايا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا 8 باي ذا ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    الساحل الشمالي,العلمين,مارينا,مارينا 8

    2 - 7 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري مفروش في مراسي مارينا 1- باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش دايريكت علي المارينا في مراسي مارينا2

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١٧٠٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل بالفرش قلب سيدي عبد الرحمن

    متصدر

    JMG logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في امواج سيدي عبد الرحمن شاليه 170م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ستيلا هايتس – الساحل الشمالي 160 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ويف بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    3 - 4 غرفة