عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 17

537 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد _ شاليه للبيع بموقع قريب للشاطئ بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على اللاجون و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف فيو بحر و لاجون بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف على بعد خطوات من البحر اقساط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك باطلاله بحر باقل سعر لفتره محدوده لا تتردد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في اوجامي سوديك بأقل مقدم و موقع مميز

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات فى أوجامى بجانب لافيستا

    Property  Hills. logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيقات دابل فيو بحر و لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    البحر أمام منظر خاص ملاذ فاخر تمامًا من الوحده

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (سي شور - رأس الحكمة) 79 م

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١١٥٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مخدوم بـ 640.000 د.س في رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول مطلة على البحر مكونة من 4 غرف نوم خطة

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الإطلاق لشاليه برايم 3 غرف نوم بإطلالة على الب

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بمقدم 700 الف اطلالة بحرية متشطب علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل لاجون\بحر فيو تشطيب كامل بحري علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٥٧٨٬٧٤١ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ف سوديك الساحل فيو لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٨٬٧٠٤٬٩٠٣ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع ف سوديك الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٧٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيولاجون في اوجامي سوديك الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالو موقع مميز للبيع ف سوديك الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 4 غرف دبل في بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف دبل فيو اقساط 10 سنين لاول مره!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣٦٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف استلام قريب دبل فيو اقساط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3غرف استلام قريب فبو لاجون اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف فيو لاجون و بحر بتقسيط على 10س .

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع