عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 22

537 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالتكييفات من سوديك راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه غرفتين استلام نص مفروش بالتكيفات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Ogami – North Coast

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,200,000 = شاليه Sea View خطوات للبحر متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,500,000= شاليه 182م بحديقة صف أول + خطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Sea View بـأقل مقدم | 181م متشطب + ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٨٬٦٢٥٬٥٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في أوجامي سوديك الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوديك Ogami رأس الحكمه

    Next Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٥٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في أوجامي على اللاجون للبيع قسط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع فيو لاجون في سوديك قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٦٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    لاجون تاون هاوس–تشطيب فاخر– خصم نقدي 40%– مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٤٦٬٣٢٣ جنيه/متر مربع