عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 21

537 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بسعر اول طرح اوجامي راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بسعر اللونش والسعر القديم واقساط طويلة

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية بسعر اللونش من سوديك فى الساحل بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد شالية على البحر من افضل المطورين ب5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد فيلا على البحر من افضل المطورين ب5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش من سوديك فى الساحل بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بأقل مقدم افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علي البحر في أوجامي سوديك رأس الحكمة

    Abrag Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم فيو شالية 3غرف في سودك بمقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3غرف لقطة فيو بحر تشطيب كامل علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو ع البحر في أوجامي سوديك رأس الحكمة

    Abrag Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٨٢٬٥٣٦ جنيه

    توين ريسيل في اوجامي سوديك متشطبة فيو نادي بحري

    Allocate Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٣٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ogami سي فيو في لشركة سودك

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اوجامي من سودك فيو ع اللجون

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات من سوديك راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو البحر في اوجامي سوديك راس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس من سوديك مجاور لفندق nobu راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اوجامي - راس الحكمه الساحل الشمالي

    DMG logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 3 غرف للبيع من سوديك راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه بجاردن 183م بفيو دايركت على الاجون

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند ألون للبيع (أوجامي) 340 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية على البحر متشطب قسط 8 سنوات

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٠٠٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بإطلالة مزدوجة متشطب بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٤٥٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Ogami من سودك ع اللجون ديركت

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع