بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في أوجامي

64 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا فوري تشطيب High-End شايف بحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦١٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره صف اول للبحر بسعر الطرح بأفضل بسداد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر من سوديك متشطبة بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بأطلالة مباشرة ع البحر بأقل سعر مع سودك

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٤٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع0اطلاله بانوراميه-متشطب-4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٩١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • أوجامي رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥١٬٨٦١٬٣٩٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا لقطة فيو لاجون في سوديك قسط 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٣٥٨٬٣٦٢ جنيه

    فيلا مطلة على النادي سعر أقل من الشركة بـ 15 مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٦٩٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الجاهزة في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في موقع مميز تبعد 100 متر فقط عن الشاطئ

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في أوغامي راس الحكمة، تشطيب كامل، جاهزة

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-صف اول علي البحر-متشطبه-اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا بأطلالة بحر 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ١٢٥٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتشطيب في أوجامي سوديك الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بإطلاله بانوراميه على البحر و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس باطلاله علي البحر في اوجامي من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه خاصه للبيع في اوجامي باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٠٢٬٧٩٢ جنيه

    فيلا فيو بانورامي علي البحر واخده VIP لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة على البحر، على اللاجون للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Sea View لوكيشن خيالي / متشطبة +ACs

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4غرف صف اول بتقسيط على 10سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٤١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع-موقع مميز-تري بحر-اطلاله بانوراميه-4غرف

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale twon house in sodic Ogami ras Alhekma

    Selection Code logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع