عقارات للبيع في أوجامي, صفحة 19

537 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دايركت على اللاجون 200م من البحر 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر شاليه متشطب دابل فيو بحر و لاجون قسط ع 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م سى فيو بتشطيب high end بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف نوم بإطلالة بحرية بسعر مميز على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa luxury finshed 7star service 1st row on 8yrs

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لا تعوض بإطلالة بحر خيالية ورفاهية

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع في اوجامي سوديك الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين بحري دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفـيو البحر+لوكيشن خيالي Luxury Finishing أقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٦٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون + Sea View صف أول - متشطبة بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون + Sea View أخر مرحلة شاليهات - متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد من سوديك فى اوجامي شاليه متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون شاليه 3 غرف بمقدم 5% بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% أستلم فيلا 5 غرف صف أول بتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٩٤ متر مربع

    ٥١٢٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت علي اللاجون بسعر اول لونش مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٤٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم وتكملة اقساط - توين هاوس للبيع - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات!!!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي اللاجون متشطب من سوديك بجوار هاسيندا

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك توينهاوس سي فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه تشطيب راقي بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب علي الاجوون في اوجامي علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 925 الف امتلك شاليه في اوجامي علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع