عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 32

1,089 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دايركت على اللاجون 200م من البحر 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين علي البحر متشطب بالتكيفات قسط في ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه متشطب (بالتكييفات + المطبخ ) من ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في راس الحكمة تقسيط 6 سنوات

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم شاليهك متشطب بالتكيفات قسط مع ازها

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه120م متشطيب بأقل سعر عاللاجونDouble View وقسط

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 5% وقسط ع10سنين بسعر 9,275,000

    Property Hills... logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن علي اللاجون متشطب بالكامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بحر كاملة للبيع في أزهى الساحل|ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط تاون ريسيل بالتكيفات-مطبخ| ازها الساحل

    Allocate Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف نوم بإطلالة بحرية بسعر مميز على10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاجون فيو موقع مميز تشطيب بالتكييفات فى ازها

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين 100م متشطب بالتكييفات في Azha North

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة الساحل الشمالي| موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٢٨١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي متشطب بالكامل بالتقسيط بتكييفات في أزها

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٦١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر ولاجون تشطيب بدون مقدم علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف موقع مميز-اطلاله بحريه كامله-بحري

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-5 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون فيو توين هاوس متشطب بالكامل بأقل سعر في أزه

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز - اطلاله بحريه كامله - متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ازها الساحل لوكيشن مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع متشطب فيو على البحر بمقدم 0% .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب بالكامل فيو على البحر بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل سعر في الساحل فيو لاجون للبيع بمقدم 0%.

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز صف اول بقسط على 10 سنين فقط .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع