عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 28

1,089 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٩٩٬٠٢٨ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٤٧٬٠٠٨ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة برايم لوكيشن للبيع في ازها راس الحكمة

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٬٤٦٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 163م متشطب بالكامل للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ١١٠٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٨٤٬٠٠٨ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برايم لوكيشن بفيو لاجون للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٢٠٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬١٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع في ازها الساحل الشمالي

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر للبيع في ازها الساحل استلام فوري متشطب

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون برايم لوكيشن تاون هاوس كورنر في ازها

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر ريسيل للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 117م بسعر ممتاز تشطيب كامل في أزها الساحل

    Oqood Investments logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر صف اول لاجون للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٤٩٩٬٨٤٧ جنيه

    بأقل من سعر الشركه شاليه ريسيل في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٣ غرف برايم لوكيشن للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول لاجون للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام قريب في راس الحكمه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دايركت على اللاجون 200م من البحر 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٣٨٥٬٦٤٩ جنيه

    بأقل من سعر الشركه توين هاوس ريسيل في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون 5 غرف صف رابع للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٢٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركه شاليه ريسيل في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١٣٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في ازها الساحل Sea View

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق شاليه بدون مقدم جمب راس الحكمه وعلي 10 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق شاليه بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بنتاهاوس بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع