عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 29

1,089 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق دوبليكس بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في موقع مميز علي الاجون مباشره

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٦٩٦٬٤٤٠ جنيه

    فيلا مستقلة مباشرة على البحيرة بالتقسيط ٤ غرف نوم

    Do estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب اول صف علي البحر موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شالية ارضي دايركت لاجون في ازها الساحل

    Gate real estate marketing logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فى Azha الساحل الشمالى اقساط على 9سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فى ازها راس الحكمه 0% مقدم وقسط على 9س

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه باقل سعر 0% مقدم قسط 10 سنين فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر باقل سعر بدون مقدم قسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أزهى الساحل الشمالي

    متصدر

    Beltone logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٦٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام قريب في راس الحكمه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز علي لاجون – متشطب بالتكيفات في أزها

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فى ازها متشطب بدون مقدم قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس قريب من مطار مرسى مطروح الدولي

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في الساحل - مرحلة نورما

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس استلام قريب متشطب في ازها

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس في ازها الساحل بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في الساحل شايفه بحر بالكامل

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة بحرية قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة بحرية قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة بحرية قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة بحرية قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مكتمل التشطيب بإطلالة بحرية قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع