عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 36

1,089 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قريب جداً من البحر فى أزها بجانب سيشور

    Property  Hills. logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب صف أول لاجون وفيو البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توينهاوس متشطب بالمطبخ والتكييفات علي اللاجون بحري

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالةع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | أزهى الساحل الشمالي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٥٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    استلم الصيف ده شاليهك متشطب بالكامل بتقسيط 10 سنين

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند ازها راس الحكمه

    Crafters Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سينور شاليه علوي بروف باحسن سعر استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠١٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن تشطيب كامل يطل علي بحيره أزها

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري للبيع يطل على بحيرة الكريستال

    New Avenue Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٦٤٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    123م² متشطب+تكييفات+المطبخ صف اول بـ0%مقدم حتى10سـ

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر 0% مقدم تشطيب كامل بحري علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شالية فيو بحر تشطيب كامل بتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية تشطيب كامل فيو بحر بدون مقدم وعلي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع دايركت على اللاجون و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفه دايركت على اللاجون بقسط حتى 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و بسعر مميز في ازها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دايركت على اللاجون 200م من البحر 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس دايركت على اللاجون 200م من البحر 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع