عقارات للبيع في ازها الساحل الشمالي, صفحة 31

1,089 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه 2 غرفه ع البحر بافضل لوكيشن.

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 5 غرف بلوكيشن مميز ع البحر واطول سداد .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع موقع مميز علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه ريسيل بالتقسيط بأميز وارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧١٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات فى Azha الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل فيو على البحرللبيع

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٥٬٣٤٦٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس اجون فيو للبيع استلام فوري بقسط 10 سنين.

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو على لاجون بقسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب بالتكييفات بأقل سعر في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١١٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه علي البحر 3غرف مع ازها أميز لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز على البحر 1 غرفة متشطب بالتكييف في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة راقية تبدأ من شاليه على البحر بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز على البحر غرفتين متشطب بالتكييف في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز على البحر 3 غرف متشطب بالتكييف في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أزهى الساحل الشمالي | مرحلة Naos |

    Beltone logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بدون مقدم دبل فيو بجر ولاجون تشطيب علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٤٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطب استلام فوري علي اللاجون للبيع

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٣٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد في أزها شاليه مباشرة على اللاجون مقدم0%

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز - فيو على اللاجون

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام قريب في راس الحكمه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام قريب في راس الحكمه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع