عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر, صفحة 2

187 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 22 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ب اقل سعر ب ليك ويست بالتقسيط 255م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ب اقل سعر ب ليك ويست بالتقسيط 255م

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط امام بيفرلي هيلز 11.5م كاش او بمقدم 1.7م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لتاون هاوس جاهز فورًا فى ليك ويست زايد

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة لتاون هاوس جاهز فورًا فى ليك ويست زايد

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 235 م استلام قريب

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا220متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون205متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    شارع حوض 16 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    شارع حوض 25 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع