عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر, صفحة 7

187 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالحزام الاخضر حوض 1

    The Avenue Properties logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى نيو زايد بدون مقدم كمبوند فيرت وصلة دهشور

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس في الشيخ زايد بمقدم8% فقط وخصم8%

    New Arkan Properties logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا فاخرة بخصم 45% داخل كمبوند VLevels

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا فاخرة بخصم 45% داخل كمبوند VLevels

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا فاخرة بخصم 45% داخل كمبوند VLevels

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن فيلا فاخرة بخصم 45% داخل كمبوند VLevels

    property hills Elite logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر شقه في عرض رمضان تقسيط 14 سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن مساحه كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن مساحه كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 5 دقيقه من وصله دهشور علي 10 سنين

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر شقه في عرض رمضان تقسيط 14 سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر شقه في عرض رمضان تقسيط 14 سنه

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر شقه في عرض رمضان تقسيط 14 سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر شقه في عرض رمضان تقسيط 14 سنه

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بسعر شقه في عرض رمضان تقسيط 14 سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كمبوند VERT زايد الجديدة بخصم كبير

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٠٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 261م بسعر شقه قرب مول العرب +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في جراند هايتس – تقسيط حتى 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٠٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بماونتن فيو خلف مول العرب فيو حمام سباحه

    طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185م من ماونتن فيو خلف مول العرب فيوPool

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 261م بسعر شقه قرب مول العرب +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاين للبيع225م بمقدم 406 فقط في الشيخ زايد

    New Arkan Properties logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 261م بسعر شقه قرب مول العرب +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فالسوق فيلا 261م+ حديقه 178م بخصم كبير 30%

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع