عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر, صفحة 6

187 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا 280م ف كمبوند فاخر وقسط يصل ل 9سنين

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون PAI - VOYA الحزام الاخضر حوض 3

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 225م بمقدم 635الف فالحزام الاخضر

    New Arkan Properties logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر 7,800,000 بمقدم 780الف تقسيط على 12سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى زايد الجديدة 335 متر بمقدم 10% فقط

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله فى قلب زايد الجديدة

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله فى الحزام الاخضر

    إبداع logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٨ جنيه

    فيلا بجاردن208م استلام فورى على وصله دهشور_اقساط5س

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ١٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن كبير بسعر شقه وبالتقسيط على14سنه

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس ب أقل سعر بالماركت ب ليك ويست زايد

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر ب الماركت امتلك تاون هاوس بليك ويست 235م

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر ب الماركت امتلك تاون هاوس بليك ويست 235م

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 9,600,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع