عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الحزام الاخضر

184 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتكملة اقساط امام بيفرلي هيلز في الشيخ زايد

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    شارع حوض 22 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن بفيو لاند سكيب فى رافتس أمام بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,805,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,805,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • سيسلى ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٢٩٬٥٢٥ جنيه

    خطة السداد: 9
    المطور العقاري
    Ma`alem
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,سيسيلي نيو زايد

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,805,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    شارع حوض 23 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    شارع حوض 24 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 300م+جنينة 231م+بيسين كاش او قسط 14س

    شارع حوض 26 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر418 ألف اوكاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • سيسيلي ١

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ma`alem
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,سيسيلي نيو زايد

    3 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم وقسط يصل ل 8سنين سعر كاش13,476,000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم وقسط يصل ل 8سنين سعر كاش13,476,000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بـ100الف مقدم فقط او كاش 15مليون-فترة محدودة

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 210م بمقدم 100الف او كاش 15مليون

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • كينجز واى

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٦٧٬٩٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,طريق بوليفارد,كينجز واي

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 22 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 8سنوات

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ب اقل سعر ب ليك ويست بالتقسيط 255م

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ب اقل سعر ب ليك ويست بالتقسيط 255م

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر بالسوق بسعر مميز بالتقسيط علي 9سنوات

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع