بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 76

1,993 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسعر أقل من سعر السوق في بادية

    Abrag Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو الزهراء، كمبوند الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٦٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع داخل او ويست باقل سعر و اطول فتره سداد

    Oaks Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كمبوند بادية – Palm Hills

    Niche Investments logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Urban للبيع داخل كمبوند Karmell

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة توين هاوس للبيع بكمبوند نيوم أكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت فيلا ريسيل فوري سوديك اقساط على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٠٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة بأقل سعر+تقسيط مريح قلب الشيخ زايد-سوديك

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 190م من اوراسكوم نيو زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة موقعها مميز 3 غرف في vye سوديك 158م

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة بأقل سعر+تقسيط مريح قلب الشيخ زايد-سوديك

    Gate real estate marketing logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا متشطبة في بيفرلي هيلز الشيخ زايد من سوديك

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و اكبر مساحه فيلا استلام فورى متشطبه لوكس.

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في باديا استلام فوري

    Niche Investments logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا أرضي ناصية مميزة 175متر بحديقة حرف L اول سكن

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع فيكمبند بادية بالم هيلز اكتوبر

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٩١٣٬٧١٢ جنيه

    فيلا لبيع في بادية – 6 أكتوبر | تسليم 2030

    Beltone logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Urban للبيع داخل كمبوند Karmell

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري ريسيل في sodic 250م ريسيل على فيو مفتوح

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 275م للبيع في باديا باقل اوفر في الماركت

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 5غرف ريسيل ميديل موقع مميز SODIC فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس فاهر للبيع ف كراون بلازا علي فيو مميز

    Property Hills Star logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا في السوق متفوتهاش

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Premium Stand-alone Available Golf Extension

    The Choice For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالاسانسير للبيع في سوديك ذا استيتس

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع